4 yıl önce
4 yıl önce

Evde Bayram Konserleri Fettah Can -Mazhar Alanson

Türkiye’nin farklı şehirlerindeki kültür hazinelerinde 19-26 Mayıs tarihlerinde düzenlenen ve müziğin farklı türlerini barındıran konser programı devam ediyor.

Evde Bayram Konserleri: Fettah Can

Türkiye‘nin kültür hazineleri sahnesinde “Evde Bayram Konserleri” kapsamında Fettah Can‘ın, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde vereceği müzik ziyafeti 25 Mayıs 2020 Pazartesi akşamı saat 22.30‘da Kanal D‘de!

Cumhurbaşkanlığı bayram konserleri

Konserler dizisi kapsamında 25 Mayıs’ta Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Fettah Can ve 26 Mayıs’ta İstanbul Arkeoloji Müzesinde Mazhar Alanson konserleri düzenlenecek.

Bu arada, konserlerin organizasyonu sürecinde salgın kapsamında gerekli tedbirlerin alındığı, hijyen ve güvenlik önlemlerine harfiyen uyulduğu bildirildi.

Türkiye’nin farklı şehirlerindeki kültür hazinelerinde organize edilen konserler, dinleyicilerini adeta tarih içinde bir yolculuğa çıkarırken, diğer yandan müziğin farklı türlerinden oluşturulan çok renkli konser programlarıyla yılın bu en özel günlerinde gönüllere dokunuyor.

Evde bayram konserleri nerede yapılıyor?

sorusuna Afrodisias, Kapadokya, Patara, Efes, Hierapolis, Safranbolu, İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve İstanbul Arkeoloji Müzesi’ndedir.

Her Hakkı Zimmetlidir. Conti Web © 2020 - 2022